Wiosna w obiektywie

W naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu przyrodniczego „Wiosna w obiektywie”, która spotkała się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem uczniów klasy czwartej. Cele konkursu:– rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i artystycznych,– kształtowanie umiejętności obserwacji przyrody,– uwrażliwienie na piękno otaczającego świata,– zachęcanie do Read More …