Uczniowie klas II,III i IV wzięli udział w wyzwaniu z okazji Dnia Języka Angielskiego.
Zadaniem uczestników było przygotowanie ciekawej pracy, rekwizytu lub symbolu kojarzącego się z językiem angielskim, kulturą i zwyczajami Wielkiej Brytanii.
Dzieci wykazały się kreatywnością oraz pomysłowością. Powstały ciekawe prace, które zdobią klasopracownię.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowywali swoje projekty, a wielu z nich mogło liczyć również na wsparcie rodzicow, siostry Paulinki czy cioci Jolanty i Pauliny.
Udział w wyzwaniu był dla uczniów nie tylko świetną zabawą, ale także cennym doświadczeniem edukacyjnym. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę kulturową, rozwijać zainteresowania językiem angielskim oraz wykorzystać wiadomości zdobywane podczas lekcji kulturowych w praktyczny i twórczy sposób.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałe pomysły w zdobywaniu wiedzy językowej.








