Dziś aktywną przerwę poprowadziły członkinie samorządu Szkolnego Julia i Roksana z klasy VII.
Ten czas, chociaż krótki staje się doskonałą okazją do wspólnych gier, zabaw i integracji.
Na szkolnym boisku nie brakuje uśmiechu, radości, energii i pozytywnych emocji. Wspólna aktywność sprzyja nie tylko dobrej zabawie, ale także budowaniu przyjaźni i rozwijaniu współpracy między uczniami.


