Uczniowie klas 5–6 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Lidzbarka Warmińskiego.
W ramach „Lidzbarskich Spotkań ze Sztuką” odwiedziliśmy zamek, gdzie podziwialiśmy dzieła polskich malarzy, poznawaliśmy różne style i techniki malarskie oraz dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o Ignacym Krasickim.
Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Uczniowie mogli zobaczyć sprzęt strażacki, stanowisko PSK, uczestniczyć w pokazie alarmu próbnego oraz przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.
Nie zabrakło także chwili relaksu i integracji — były lody oraz wizyta w McDonald’s.
To był dzień pełen wrażeń, wiedzy, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu!














