Ogromny powód do dumy dla naszej szkoły!
Nasza uczennica została wybrana do Młodzieżowego Sejmiku Wojewódzkiego. To wyjątkowe wyróżnienie i szansa na reprezentowanie głosu młodych ludzi, udział w ważnych inicjatywach oraz współtworzenie działań na rzecz młodzieży w naszym regionie.
Jestem niezwykle dumna, że nasza szkoła rozwija się i wychowuje młodych ludzi, którzy chcą działać, angażować się społecznie i mieć wpływ na otaczającą ich rzeczywistość.
Gratulacje i powodzenia Jula!


