Sukces naszych uczennic!

Z ogromną radością informujemy, że w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pejzaże”, na który wpłynęło aż 220 prac z całej Polski, nasze uczennice zdobyły nagrody w kategorii wiekowej 14–15 lat:

II miejsce – Barbara Szyszko, kl. VIII
III miejsce – Julia Bartnikowska, kl. VII

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!